reklama

Marcin Jakubowski Samorządowcem Roku 2017

Mazowsze, Mińsk Mazowiecki

Aga Król 2018-01-29 15:52:52 liczba odsłon: 1657
 Zwycięzcy plebiscytu wezmą udział w uroczystej gali zorganizowanej podczas X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. grafika: (Grupa PTWP/Dariusz Dworakowski)

Zwycięzcy plebiscytu wezmą udział w uroczystej gali zorganizowanej podczas X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. grafika: (Grupa PTWP/Dariusz Dworakowski)

W kategorii prezydent/burmistrz miasta tytuł Samorządowca Roku 2017 oraz poparcie 74% głosujących zdobył Marcin Jakubowski burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki.

reklama

W zakończonej w połowie stycznia edycji plebiscyty „Samorządowiec Roku 2017” oddano rekordową, jak do tej pory, liczbę głosów, bo aż 270 tys. Internauci głosowali na marszałków województw, prezydentów i burmistrzów miast oraz na radnych. Organizator nie przyjmował zgłoszeń kandydatów do plebiscytu. Wystarczyło wejść na stronę  portalsamorzadowy.pl/ocen-radnych i wpisać interesujące nas nazwisko bądź też wybrać z listy województwo i miasto albo powiat, żeby zobaczyć wszystkich samorządowców z tego obszaru.

Na swoim profilu fb napisał:

"Dzisiaj rano taka informacja Burmistrz/Prezydent roku 2017... Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Będzie mnie to motywowało do dalszej pracy z jeszcze większą determinacją (choć dotychczas i tak byłem maksymalnie zdeterminowany. Możliwość pracy w samorządzie i zmieniania swojego najbliższego otoczenia to niesamowita przygoda, ale też wielki ciężar odpowiedzialności. Dlatego takie wyróżnienie, w plebiscycie, w którym nie wiedziałem, że biorę udział i że ktoś poświęca swój czas, aby na mnie zagłosować, to dla mnie wielki zaszczyt. Jeszcze raz dziękuję."

Zwycięzcy plebiscytu w poszczególnych kategoriach tytuł i nagrody odbiorą w maju na uroczystej gali podczas X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
Więcej o plebiscycie Samorządowiec Roku 2017 http://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/najlepsi-samorzadowcy-roku-2017,103061.html

(za Portal Samorządowy)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (9)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama

Klauzula informacyjna

Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.