reklama

Policjantem jest się zawsze

Mińsk Mazowiecki, Kałuszyn

Paweł Świerczewski 2018-02-08 09:34:24 liczba odsłon: 1343
Zdjęcie poglądowe fot. pyt

Zdjęcie poglądowe fot. pyt

Będący po służbie funkcjonariusz mińskiej Komendy Powiatowej Policji zatrzymał w Kałuszynie mężczyznę, który próbował ukraść alkohol ze sklepu.

reklama

- Policjant będąc w czasie wolnym od zajęć służbowych, w jednym ze sklepów w Kałuszynie, po zakończonych zakupach szykował się już do odjazdu z parkingu. W tym momencie zauważył jak z tego sklepu wybiega mężczyzna w rękach trzymając butelki z alkoholem i biegnącą za nim pracownicę sklepu. Podejrzewając, że mogło dojść do kradzieży, bez chwili wahania podjął wobec tego mężczyzny interwencję. Jego przypuszczenia okazały się trafne. Przed chwilą osoba ta dokonała kradzieży dwóch butelek alkoholu. Mężczyzna był nietrzeźwy, zachowywał się agresywnie, czym wymusił konieczność zastosowania przez policjanta siły fizycznej w postaci chwytów obezwładniających. Funkcjonariusz powiadomił patrol policji, który niezwłocznie dotarł na miejsce i udzielił mu niezbędnej pomocy - relacjonuje KPP w Mińsku Mazowieckim.

Mężczyzną zatrzymanym za kradzież okazała się 21-latek z Kałuszyna. Był już wcześniej notowany za inne kradzieże sklepowe. 21-latek za swój czyn odpowie przed Sądem Rejonowym w Mińsku Mazowieckim.

(za KPP w Mińsku Mazowieckim)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement