reklama

Happening w centrum Siedlec

Siedlce

Justyna Pycka 2018-02-10 14:11:15 liczba odsłon: 8602

happening

Działacze Klubu Obywatelskiego Siedlce dziś od godz. 10 do 13 w centrum miasta spotykali się z siedlczanami. Tym razem zapraszali na kolejne spotkanie klubu – tym razem z mieszkańcami Siedlec spotkają się – ks. Wojciech Lemański, Andrzej Halicki i Przemysław Szubartowicz.

reklama

- Tego typu akcje organizujemy regularnie już od półtora roku i po zakończeniu każdej kolejnej, jesteśmy coraz bardziej zbudowani rosnącą świadomością mieszkańców naszego miasta i regionu. Ludzie chcą z nami rozmawiać coraz częściej i coraz dłużej. To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że akcje takie jak ta, są potrzebne – mówi założyciel i prowadzący spotkania Klubu Obywatelskiego w Siedlcach Krzysztof Chaberski.

 Przypomnijmy w ramach spotkań Klubu Obywatelskiego w Siedlcach odbyło się już kilka spotkań. Gościli na nich m.in.: Małgorzata Kidawa Błońska, Daniel Olbrychski, Lech Wałęsa, Bartoszem Arłukowicz i Roman Giertych.

Dziś członkowie Klubu Obywatelskiego zapraszali na zaplanowane na wtorek 13 lutego, otwarte spotkanie z ks. Wojciechem Lemańskim (suspendowany prezbiter rzymskokatolickiej diecezji warszawsko - praskiej, publicysta, bloger) Andrzejem Halickim (polityk, ekonomista i przedsiębiorca, poseł na Sejm V,VI,VII, i VIII kadencj)i i Przemysławem Szubartowiczem (dziennikarz, radiowy i telewizyjny, publicysta, felietonista, poeta i krytyk literacki).

Tematem wtorkowego spotkania z siedlczanami będą   ,,Relacje państwo - kościół". Wstęp wolny. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (53)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement