reklama

Narkotykowy biznes

Garwolin

Paweł Świerczewski 2018-02-12 10:34:56 liczba odsłon: 2308

fot. KPP w Garwolinie

Garwolińscy policjanci kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową w związku z podejrzeniem obrotu narkotykami na dużą skalę, zatrzymali 9 mężczyzn.

reklama

Garwolińscy kryminalni nad sprawą pracowali od dłuższego czasu. W dniach 8-9 lutego zatrzymali 9 osób podejrzanych o związek z przestępstwami narkotykowymi. Zatrzymani to mieszkańcy Garwolina w wieku od 23 do 34 lat. 

- Najmłodszy, 23-latek, u którego w domu policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 0,5 kg amfetaminy i wagę elektroniczną decyzją Sądu Rejonowego w Garwolinie został tymczasowo aresztowany na czas 3 miesięcy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. U kolejnych pięciu mężczyzn, u których funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli niewielką ilość narkotyków po usłyszeniu zarzutów posiadania środków odurzających, zostali zwolnieni. Natomiast dwóch mężczyzn zatrzymanych w tej sprawie na chwilę obecną posiada status świadka. 29-letni garwolinianin to kolejna osoba zatrzymana w tej sprawie. Mężczyzna już usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu wobec tego mężczyzny też został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy - relacjonuje KPP w Garwolinie.

Niewykluczone są dalsze zatrzymania.

(za KPP Garwolin)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement