reklama

Diamentowe i Złote Gody w Skórcu

Siedlce, Skórzec

Aga Król 2018-02-13 22:45:57 liczba odsłon: 15528

fot. Aga Król

Dwanaście par z terenu Gminy Skórzec świętowało jubileusze pożycia małżeńskiego.

reklama

Uroczystość poprzedziła Msza Święta sprawowana w intencji jubilatów. Po Eucharystii wszyscy zaproszeni jubilaci i goście udali się do  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Skórcu.

W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy uroczystej dekoracji jubilatów dokonał Stanisław Kaliński - Wójt Gminy Skórzec w obecności Anny Kamińskiej – Sekretarza Gminy, Grażyny Pietrak - Przewodniczącej Rady Gminy, Tomasza Dąbrowskiego – Wiceprzewodniczącego Rady Gminy, Laury Potera - Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Anny Wiśniewskiej – zastępcy Kierownika USC.

 

Jubileusz Diamentowych Godów świętowali:

Stanisława i Antoni Zowsik

 

Jubileusz  Złotych Godów świętowali:

Anna i Zbigniew Dąbrowscy, Jadwiga i Zdzisław Domańscy, Jadwiga i Stanisław Garbus, Halina i Stefan Głuchowscy, Jadwiga i Jan Gręzak, Alicja i Feliks Kruk, Ewa i Roman Mędza, Halina i Jan Osińscy, Halina i Tadeusz Soczewka, Wanda i Jan Urban,Waleria i Henryk Wiśniewscy.

 

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej, sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty, życzenia, upominki oraz tradycyjna lampka szampana. Po części oficjalnej Dostojni Jubilaci zostali zaproszeni przez Wójta Gminy na wspólny poczęstunek oraz miłą chwilę wspomnień.

Czas świętowania swoim występem umilał występ solistów i chór Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu oraz gminny zespół muzyczny.

Wszystkim Jubilatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych rocznic w zdrowiu, szczęściu i miłości.

 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement