reklama

Dla piękniejszej części... 
Zamieszkujących w mieście

Łuków

Piotr Giczela 2018-03-07 12:00:00 liczba odsłon: 1077
Z afisza organizatorów imprezy.

Z afisza organizatorów imprezy.

Mężczyźni z kilku łukowskich stowarzyszeń, nakręceni pozytywnie przez znanego w mieście społecznika, Andrzeja Zdrojewskiego, wspólnie przygotowali dla łukowianek niespodziankę na 8 marca.

reklama

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet o godz. 15 na placu Solidarności i Wolności będzie wystawiony namiot „świątecznego fotografa”. Każda z zainteresowanych pań będzie miała okazję do zrobienia sobie niepowtarzalnej, pamiątkowej fotografii. Odbitki tych zdjęć trafią też na specjalnie przygotowywaną wystawę. Fotograf w swoim namiocie będzie urzędował do 17.30. Będzie tam można również obejrzeć historyczne zdjęcia przedstawiające łukowianki sprzed lat.

Kto zmarznie na placu Solidarności i Wolności już od godz. 17 będzie mógł rozgrzać się w Pubie „Szafa”. Panowie dla pań przygotowali tam kawę, herbatę i słodycze. Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 wykonały z bibułek kolorowe kwiatki. Te symboliczne podarunki też będą wręczane paniom w „Szafie”.

Wspólnie spędzony czas wszystkim, ale przede wszystkim tej ładniejszej części mieszkańców miasta, jakimi są nasze łukowianki, umili muzyka grana na żywo – mówi A. Zdrojewski, reprezentujący Towarzystwo Fruwającej Muchy i Clubu Weteranów Szos.

Oprócz tych dwóch organizacji do przygotowania spotkania zaangażowali się również członkowie Alternatywy dla Łukowa, Pracowni Kadru. twórcy portalu Łuków-Historia, właściciel Pubu „Szafa” i Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Czytaj także

Advertisement