reklama

Zaproszenie na „Imieniny Bożeny”

Łuków

Piotr Giczela 2018-03-13 14:35:29 liczba odsłon: 939
Bożena Kurowska, kadr z filmu. Zdjęcie z portalu Łuków-Historia

Bożena Kurowska, kadr z filmu. Zdjęcie z portalu Łuków-Historia

Dziś w Łukowie są głośno obchodzone „Imieniny Bożeny”. W Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbędzie się kiermasz i będzie rozstrzygnięty „Imieninowy konkurs z ŁOK”.

reklama

W parku miejskim z inicjatywy Towarzystwa Fruwającej Muchy zostaną złożone kwiaty pod pomnikiem Bożeny Kurowskiej.

To właśnie postać tej polskiej aktorki młodego pokolenia z lat 60., zdobywającej popularność dzięki TV, przede wszystkim za granicą jest powodem tak głośnego świętowania imienin łukowskich Bożen.. B. Kurowska urodziła się i wychowała w Łukowie. Tutaj też zdała maturę w LO im. T. Kościuszki.

Co konkretnie będzie w programie „Imienin Bożeny”? Pomiędzy godz. 16 i 19 na kiermaszu w ŁOK-u będzie można skorzystać z darmowych usług kosmetycznych, konsultacji będzie udzielał specjalista podolog, masażysta i położna, będzie okazja do zbadania skóry i tkanki tłuszczowej, specjaliści od organizowania imprez weselnych będą udzielali porad przedślubnych, a fachowcy od sztuk walki udzielą nawet porad z teorii samoobrony i zachowania w sytuacjach kryzysowych. Będzie też okazja nauczyć się różnych technik parzenia herbaty. Kto zgłodnieje może posilić się na stoiskach z przekąskami. Na pamiątkę zaś będzie można wykonać sobie w fotobudce fotografię - samemu albo ze znajomymi.

Tuż przed końcem kiermaszu ŁOK ogłosi wyniki i wręczy nagrody zwycięzcom imieninowego konkursu polegającego na napisaniu najciekawszych wypowiedzi, które uzupełnią zdania: „Wymarzony prezent, który chciałabym / chciałbym otrzymać w dniu swoich imienin / urodzin to ... , ponieważ ...”.

Bożena Kurowska, fotografia z portalu Łuków-Historia

O godz. 17 Towarzystwo Fruwającej Muchy złoży kwiaty przy kamieniu z tablicą upamiętniającą postać Bożeny Kurowskiej.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement