Pogoń zremisowała z Bytovią

Mirosław Buczek 2018-03-31 14:10:05 liczba odsłon: 5885

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia Bytów.

POGOŃ   -   BYTOVIA 1 : 1 (1 : 1)

BRAMKI: Tomasiewicz 36 - Surdykowski 40

PRZEBIEG SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 2 min - zmiana w Bytovii: Biel wchodzi za Kamińskiego

90 min - sędzia dolicza minimum 4 minuty

86 min - zmiana w Pogoni: Kun wchodzi za Tomasiewicza

85 min - Bajdur dogrywa z wolnego, Tomasiewiczowi nie udaje się strącić piłki

79 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1316 widzów

78 min - zmiana w Bytovii: Wolski wchodzi za Wacławczyka

75 min - żółtą kartkę otrzymuje Wacławczyk z Bytovii

70 min - Ratajczak ogrywa Kamińskiego, centruje z lewego skrzydła, obrońcy wybijają piłkę w pole

64 min - zmiany w Pogoni: Polkowski wchodzi za Płachetę, a Bajdur za Świerblewskiego

61 min - Misztal odbija piłkę po strzale z wolnego, Duda dobija z dystansu bardzo niecelnie

58 min - Kamiński strzela z wolnego, Misztal odbija piłkę na rzut rożny

57 min - żółtą kartkę otrzymuje Świerblewski z Pogoni

56 min - Karwot przerywa groźnie zapowiadającą się akcję Kamińskiego

54 min - Świerblewski centruje, Zjawiński strzela głową, piłka przelatuje kilka metrów od bramki

52 min - lekką przewagę optyczną uzuskują goście

49 min - ładna akcja Płachety, piłka po jego strzale z dystnsu mija jednak bramkę gości

46 min - zmiana w Bytovii: Opałacz wchodzi za Wilczyńskiego

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza minimum 1 minutę

42 min - Świerblewski w doskonałej sytuacji próbuje przelobować bramkarza, ten jednak czubkami palców odbija piłkę na rzut rożny

40 min - JANUSZ SURDYKOWSKI strzałem z kilku metrów doprowadza do remisu

36 min - GRZEGORZ TOMASIEWICZ uderzeniem zza pola karnego strzela pięknego gola dla Pogoni

34 min - Świerblewski przechwytuje piłkę, ale jego podanie do Zjawińskiego przechwytują z kolei goście

32 min - Mroziński centruje, piłka opuszcza boisko

28 min - Wróbel podaje wprost pod nogi Tomasiewicza, ale pogonistom nie udaje się zakończyć akcji strzałem

25 min - żółtą kartkę otrzymuje Wróbel z Bytovii

24 min - żółtą kartkę otrzymuje Duda z Bytovii

23 min - Zjawiński centruje z rzutu rożnego wprost na głowę Chyły, ten pudłuje, będąc w doskonałej sytuacji

19 min - Tomasiewicz dogrywa do Płecheta, pogonista strzela, ale piłka mija bramkę gości

17 min - znakomita okazja Pogoni, Zjawiński strzela w krótki róg, Szromnik z najwyższym trudem odbija piłkę na rzut rożny

14 min - dobra akcja Pogoni: Gordon podaje do Płachety, ten do Tomasiewicza, który jednak nie oddaje strzału, a próba dogrania do partnera jest nieudana

12 min - Ratajczak centruje, piłka leci cztery piętra nad poprzeczką

9 min - Surdykowski strzela z przewrotki, Misztal pewnie broni

8 min - żółtą kartkę otrzymuje Chyła z Pogoni

7 min - Tomasiewicz znów faulowany, arbiter nie sięga po żółty kartonik

4 min - Gordon zagrywa na wolne pole, ale koledzy nie zrozumieli jego intencji

2 min - Duda strzela z wolnego wprost w siedleckiego obrońcę

1 min - rozpoczynają goście

POGOŃ: Rafał Misztal - Jarosław Ratajczak, Mateusz Żytko, Zygmunt Ian Gordon, Daniel Chyła, Piotr Mroziński, Meik Karwot, Damian Świerblewski,, Grzegorz Tomasiewicz, Przemysław Płacheta, Dariusz Zjawiński.

Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Michał Bajdur, Andrzej Rybski, Maciej Wichtowski, Jakub Szrek, Dominik Kun, Dawid Polkowski.

BYTOVIA: Michał Szromnik - Łukasz Wróbel, Michał Rzuchowski, Sebastian Kamiński, Michał Jakóbowski, Jakub Kuzdra, Kamil Wacławczyk, Edgaras Zarskis, Wojciech Wilczyński, Sławomir Duda, Janusz Surdykowski.

Rezerwowi: Mateusz Oszmaniec, Marek Opałacz, Jakub Wilk, Bartosz Biel, Kamil Adamek, Michał Stasiak, Bartosz Wolski.

Trenerem siedlczan jest Dariusz Banasik, a Bytovię prowadzi Rafał Wójcik. Na ławce trenerskiej Pogoni brakuje Bartosza Tarachulskiego.