reklama

Zagrają w Skórcu

Siedlce, Skórzec

Mirosław Buczek 2018-04-10 09:41:48 liczba odsłon: 743

W najbliższy czwartek, 12 kwietnia w Skórcu odbędzie się Finał Regionalny Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego im. redaktora Janusza Strzałkowskiego (początek o godz. 9.00).

reklama

Sędzią głównym i koordynatorem zawodów będzie Zbigniew Prokurat (tel. 602 870 955). Oto lista zawodniczek i zawodników, którzy wywalczyli awans podczas eliminacji powiatowych:

Dziewczęta z rocznika 2007 i młodsze:

Martyna Rojek (Pogoń Siedlce),

Martyna Świnarska (SP Kopcie)

Magda Zatyka (Promnik Łaskarzew)

Amelia Rybacka (Promnik Łaskarzew)

Laura Marciniak (SP Grala, Naprzód Skórzec)

Natalia Wysocka (SP Mordy)

Wiktoria Świerczewska (SP Grala)

Weronika Jóźwiak (SP Kobylany)

Julia Malenik (SP Kobylany)

Zuzanna Chwedoruk (SP Olszanka)

Anna Pacelt (SP Nieciecz),

Julia Czarnocka (SP Wyrozęby)

Kamila Chwedorczuk (SP Wyrozęby)

Anna Brodowska (SP Kamionka)

Emilia Walo (SP Krzywda).

Dziewczęta z roczników 2006-2005

 Dominika Szkopek (Pogoń Siedlce)

Kinga Kulik (SP Trzebucza)

Katarzyna Laskowska (Promnik Łaskarzew)

 Agata Licbarska (Promnik Łaskarzew)

Kinga Teodorczuk (SP Mordy)

Julia Andrunik (SP Mordy)

Kamila Perkuć (SP Grala, Naprzód Skórzec)

Klaudia Śmieciuk (SP Hadynów)

Dominika Sergiej (SP Kobylany)

Paulina Lewicka (SP Olszanka)

Karolina Czarnocka  (SP Wyrozęby)

Gabriela Żylak (SP Wyrozęby)

Julia Andrzejczuk (SP Wyrozęby)

Izabela Żmuda (SP Huta Dąbrowa)

Dominika Wołoszka (SP Stare Kobiałki).

Dziewczęta z roczników 2004-2002

Jagoda Moreń (SP 6 Siedlce)

 Patrycja Kowalczyk (SP Kopcie)

Małgorzata Laskowska (Promnik Łaskarzew)

 Agata Kwiatkowska (Żaków)

Aleksandra Bareja (Naprzód Skórzec)

Maria Gaworek (SP Mordy)

Paulina Malinowska (Naprzód Skórzec)

Julia Cieśluk (PG Olszanka)

Ewa Łukaszuk (SP Haydnów)

 Zuzanna Chraniuk (PG Niemojki)

Wiktoria Czarnocka (PG Skrzeszew)

Katarzyna Dudek (PG Skrzeszew)

Klaudia Fedorczyk (PG Wyrozęby)

Julia Korgul (PG Huta Dąbrowa)

Amelia Piszcz (PG Huta Dąbrowa).

Chłopcy z rocznika 2007 i młodsi:

Jakub Kryński (Pogoń Siedlce)

Dawid Jaczewski (SP 11 Siedlce)

Igor Murasicki (Mazovia Mińsk Maz.)

 Mariusz Pilarski (Promnik Łaskarzew)

 Kamil Mikołajczuk (SP Mordy)

Bruno Toczyński (SP Mordy)

 Adam Przystupa (SP Grala, Naprzód Skórzec)

 Mateusz Kirylczuk (NSP Szydłówka)

Szymon Sergiej (SP Kobylany)

Mikołaj Ignatiuk (SP Kobylany)

Krzysztof Derkacz (SP Bielany)

 Marcin Bieliński (SP Bielany)

Mateusz Ignaciuk (SP Nieciecz)

Patryk Garbacik (SP Krzywda)

Filip Czerniec (SP Krzywda).

Chłopcy z roczników 2006-2005

 Dominik Rojek (Pogoń Siedlce)

 Filip Rudnicki (Pogoń Siedlce)

 Michał Kowalski (Dębe Wielkie)

Bartosz Olszewski (SP Grala, Naprzód Skórzec)

Sebastian Iwańczuk (SP Mordy)

Paweł Kopański (SP Grala, Naprzód)

Maciej Nitichoruk (SP haydnów)

Cezary Postrzygacz (SP Olszanka)

Alan Jaszczuk (SP Haydnów)

Krystian Smuniewski (SP Wyrozęby)

Jakub Miszczuk (SP Bielany)

Hubert Maleszewski (SP Sabnie)

Bartosz Osial (SP Krzywda)

 Maciej Bieńczyk (SP Radoryż Smolany).

Chłopcy z roczników 2004-2002

 Michał Wiśniewski (Pogoń Siedlce)

 Piotr Szczygielski (Pogoń Siedlce),

Krzysztof Bątruk, Dębe Wielkie, Mazovia)

Jakub Tomaszewski (PG Latowicz)

Tobiasz Perkuć, (Naprzód Skórzec)

Kacper Kuśmierczyk (Naprzód Skórzec)

Michał Strzelec (Naprzód Skórzec)

 Hubert Michalak (PG Olszanka)

Paweł Wierzejski (PG Olszanka)

 Hubert Ciesluk (PG Niemojki)

Dariusz Steć (PG Sałabnie),

Eryk Wojtkowski (PG Sabnie)

Michał Tomczak (PG Repki),

Mikołaj Czerniec (Krzywda)

Mikołaj Jalowski (Krzywda).

W przypadku absencji któregoś z zawodników prawo gry maja pingpongiści, którzy zajęli kolejne miejsca w turnieju eliminacyjnym. Gospodarzowi zawodów przysługuje też prawo uzupełnienia list startowych do 16 zawodniczek (ów) w grupie.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Advertisement