reklama

Wygraj bilety na Linię Nocną! (rozstrzygnięty)

Siedlce

Paweł Świerczewski 2018-04-11 09:36:41 liczba odsłon: 902
Linia Nocna fot. archiwum zespołu

Linia Nocna fot. archiwum zespołu

15 kwietnia w Pracowni Rannych Pantofli w Siedlcach (ulica 3 Maja 38) odbędzie się koncert duetu grającego muzykę elektroniczną - Linia Nocna. Mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

reklama

Zespół tworzą Monika „Mimi” Wydrzyńska oraz Mikołaj Trybulec. Duet zadebiutował w 2017 roku singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymał nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. Monikę i Mikołaja można było zobaczyć w programie TVP 3 - „Hybrydy-zderzenia”. Cover piosenki „W moim ogrodzie” zespołu Daab zapewnił im udział w finale i występ u boku Stanisława Sojki. W listopadzie swoją premierę miał drugi singiel zespołu - „Nad Wisłą”. Natomiast  16 marca wydany został debiutancki album Linii Nocnej „Znikam na chwilę” z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza oraz Buslava. 

Koncert rozpocznie się o godzinie 19. W sprzedaży jest tylko 100 biletów. Zakupu dokonać możecie tutaj.

Dla czytelników „TS” mieliśmy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na niedzielny koncert! Wejściówki trafiły do osób, które najszybciej odpowiedziały na pytanie: Z jakiego miasta pochodzi Monika Wydrzyńska? Odpowiedź: Siedlce. 

Zwycięzcy:

Marta Radzikowska

Anna Mateuszak 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement