reklama

Zagrali w piłkę dla Alicji.  
Zadowoleni z turnieju

Łuków

Piotr Giczela 2018-04-22 23:09:20 liczba odsłon: 8364

W tej drużynie zagrał raper Popek. Fot. PGL

Po raz trzeci zorganizowany Charytatywny Turniej Piłki Nożnej na rzecz niepełnosprawnej Alicji Skrzymowskiej wywołuje same pozytywne emocje. Z jego przebiegu zadowoleni są jego organizatorzy i uczestnicy. Na rzecz Alicji udało się zgromadzić kilka tysięcy złotych.

reklama

Przypomnijmy, że impreza zorganizowana z inicjatywy Telewizji Master oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie, przyciągnęła aż 8 drużyn, które chciały w nim uczestniczyć. Rozgrywanym meczom towarzyszył pokaz rycerski przygotowany przez Templariuszy Ziemi Międzyrzeckiej z Międzyrzeca Podlaskiego oraz aukcja wielu ciekawych sportowych gadżetów. Zbierane w ten sposób pieniądze były przeznaczone na sfinansowanie zabiegów rehabilitacyjnych 6-letniej A. Skrzymowskiej, cierpiącej na Zespół Retta.

Zgłosiły się wszystkie drużyny piłkarskie i udało się nam zrealizować zaplanowane przedsięwzięcie. A że pogoda w sobotę dopisała, na „Orliku” przy Szkole Podstawowej nr 2 było sporo publiczności – mówi Ireneusz Mateńko, właściciel „Master TV”. – Największy show zrobił Popek, czyli Paweł Mikołajuw, kontrowersyjny idol nastolatków, raper i zawodnik mieszanych sztuk walki, który w czasie jednego z meczy stanął na bramce w drużynie „Anioły Alicji”. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.

Dowiedzieliśmy się, że w czasie aukcji gadżetów najwięcej zapłacono za koszulkę z autografami piłkarzy warszawskiej Legii oraz za piłkę także przez nich podpisaną. Koszulka poszła za 700 zł, a piłka za 550 zł.

 

 


Przeczytaj więcej na ten temat:

Anioły zagrają dla Ali

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement