reklama

Zagraj w meczu: Zawodowa Reprezentacja Siedlec vs. Reprezentacja Artystów Polskich

Siedlce

ARM Siedlce 2018-04-26 12:58:46 liczba odsłon: 877
Artykuł
sponsorowany
plakat

plakat

17 czerwca (niedziela) o godz.16:00 Reprezentacja Artystów Polskich wraca na murawę siedleckiego Stadionu Miejskiego, by ponownie zagrać z Zawodową Reprezentacją Siedlec!

reklama

Zostało już tylko kilka miejsc w drużynie Zawodowców!

Chcesz zmierzyć się z polskimi artystami takimi jak: Bracia Mroczek, Jarek Jakimowicz, Bilgun Ariunbataar, czy sam Radosław Majdan? Dołącz do Zawodowej Reprezentacji Siedlec i zagraj mecz życia! Zawodowa Reprezentacja Siedlec, to kadra do której powołani są przedstawiciele różnych firm i profesji. Ty też możesz do nich dołączyć!

Jak wziąć udział i zagrać w reprezentacji Siedlec? To proste!


Jeśli kochasz piłkę, namów swojego szefa, aby to właśnie Ciebie powołał do kadry jako reprezentanta Waszej firmy. Możesz zagrać również jako wolny strzelec!
Wystarczy, że wyślesz do nas zapytanie o ofertę pod adres e-mail: a.rekawek@arms.siedlce.pl lub zadzwoń pod numer: 502-681-538

Nieocenioną wartością będzie także cel charytatywny. Spotkanie meczowe w tym roku dedykujemy Akademii Amp Futbol Varsovia, której wychowankami są młodzi zawodnicy po amputacjach i z wadami kończyn, oraz z niepełnosprawnościami ruchowymi. Obecnie w Akademii trenują chłopcy z Warszawy i okolic, w tym wychowankowie z Siedlec. Ta wspaniała inicjatywa daje swoim zawodnikom możliwość realizowania swoich piłkarskich marzeń.

Spełnij swoje marzenie, poczuj się jak gwiazda sportu i zagraj na siedleckim stadionie obok największych artystów z całej Polski. Nie musisz być najlepszy, wystarczy Twoja pasja do piłki! Zaproś znajomych, rodzinę, sąsiadów! Przyjdźcie z transparentami, przygotujcie okrzyki, niech na trybunach pojawi się meksykańska fala radości.
 

Na zgłoszenia czekamy do 9 maja.

Tweetnij

drukuj
Advertisement