reklama

Wygraj smartfona na wakacje!

Mazowsze

Edyta Zdunek 2018-05-10 09:28:33 liczba odsłon: 725
fot. arch.

fot. arch.

Jeśli uważasz, że w Twojej miejscowości zaszły jakieś zmiany na plus, dzięki wsparciu UE, a do tego lubisz robić zdjęcia (niekoniecznie profesjonalnie), koniecznie weź udział w konkursie "Unia lokalnie - pokaż to na zdjęciu!". Do wygrania wartościowe smartfony!

reklama

Z pewnością w Waszych miejscach zmieszkania jest wiele obiektów, które powstały lub "wypiękniały", dzięki funduszom z Unii Europejskiej. Mogą to być np.: parki, budynki, odnowione rynki, place zabaw, mosty, ścieżki rowerowe, a może coś zupełnie innego. Wystarczy, że je sfotografujecie w dowolny sposób i prześlecie do 31 maja na adres konkurs@gazetylokalne.pl. Pamiętjacie o wymogach technicznych - format JPG lub PGN, do 2 MB. 

Do wygrania kilkadziesiąt smartfonów Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black, które wręczymy zwycięzcom w redakcji "Tygodnika Siedleckiego" tuż przed wakacjami. Zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane na łamach "TS" oraz na naszej stronie www. 

Wyniki zostaną ogłoszone 30 czerwca na www.gazetylokalne.pl i na stronie "Tygodnika Siedleckiego". Koniecznie zajrzyjcie do regulaminu na www.gazetylokalne.pl.  Zachęcamy do udziału w konkursie!  

 

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!”  jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement