reklama

Rozpoczął się turniej o puchar wicemarszałek Marii Koc

Węgrów

Stanisław Jastrzębski 2018-05-25 17:39:47 liczba odsłon: 5407

W tym meczu Czarni Węgrów grają z Pogonią Lwów. fot. sej

Na stadionie miejskim w Węgrowie rozpoczął się dziś (25 maja) o godz. 13 Turniej Piłkarski U12 o Puchar wicemarszałek Senatu Marii Koc.

reklama

W turnieju bierze udział 12 drużyn reprezentujących następujące klubu: Czarni Węgrów, Górnik Zabrze, Pogoń Lwów, Pogoń Siedlce, MOSiR Mińsk Mazowiecki, FK Żalgiris Wilno, Zagłębie Sosnowiec, Varsowia Warszawa, Orlęta Radzyń Podlaski, AP Sokołów Podlaski, Vilnius FM i Niemen Grodno.

Dziś rozgrywano mecze grupowe. Jutro (26 maja) o godz. 9 na Rynku Mariackim w Węgrowie odbędzie się uroczyste otwarcie turnieju. Po nim uczestnicy przejdą na stadion miejski, gdzie o godz. 10.30 rozpoczną się kolejne mecze grupowe.

Ciekawie zapowiada się mecz towarzyski, w którym zmierzą się oldboye Czarnych Węgrów z reprezentacją Senatu RP. Początek meczu o godz. 18.

W niedzielę 27 maja od godziny 9 do 15 trwać będą rozgrywki finałowe. Po ich zakończeniu odbędzie się ceremonia wręczenia nagród.

Organizatorem imprezy jest klub Czarni Węgrów. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli: wicemarszałek Senatu Maria Koc i minister energii Krzysztof Tchórzewski. Redakcja „Tygodnika Siedleckiego” jest patronem medialnym turnieju.  

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement