2 czerwca o 9.00 została odprawiona msza w intencji osób represjonowanych i internowanych, następnie wspólna fotografia, złożenie kwiatów pod tablicą przy kościele Św. Stanisława, pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki i Papieża Jana Pawła II.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!