reklama

Gdzie jesteśmy?

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2018-06-07 10:43:09 liczba odsłon: 496
okładka książki

okładka książki

11 czerwca o godz. 13.00 w auli MSCDN i Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach przy ul. Asłanowicza 2 rozpocznie się spotkanie z dziennikarką Dorotą Warakomską.

reklama

Znana komentatorka, publicystka, autorka reportaży i programów telewizyjnych oraz książek ("Ostatnia wyspa komunizmu: Jan Paweł II na Kubie”, „Droga 66”, „Co się stanie z Ameryką”) wspólnie z uczestnikami spotkania będzie się zastanawiała: "Gdzie jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Polska. Europa. Ameryka".
Podczas zaplanowanego na 3 godziny dydaktyczne wykładu Dorota Warakomska, będąca również prezeską zarządu Stowarzyszenia Kongres Kobiet oraz rzeczniczką prasowa Ruchu Społecznego Kongres Kobiet opowie nie tylko o kulisach pracy dziennikarskiej, ale również m.in. o społeczeństwie obywatelskim w XXI w. i o prawach kobiet.
Uczestnicy szkolenia otrzymają potwierdzenie udziału w tym spotkaniu. Będą też mogli kupić najnowszą ksiażkę książkę Doroty Warakomskiej pt. „Co się stanie z Ameryką?” i otrzymać w niej dedykację autorki.
Chętni są proszeni o zgłoszenie się drogą elektroniczną, na http://siedlce.mscdn.eu/oferta-edukacyjna/oferta-szczegolowa do 10 czerwca.
Dorota Warakomska za pracę dziennikarską została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.  Jest też laureatką Honorowego Medalu Europejskiego za promowanie idei europejskich.(Ana)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement