reklama

Miłka Raulin opowie o górach

Siedlce

Justyna Janusz 2018-06-06 11:58:36 liczba odsłon: 497
plakat

plakat

Niedawno zdobyła Koronę Ziemi, a teraz przyjedzie do Siedlec!

reklama

W ramach kolejnego spotkania z cyklu Vitoextream do Siedlec przyjedzie Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi. Była na Mont Blanc, Elbrus, Aconcagua, Denali, Kilimandżaro, Górze Kościuszki, Piramidzie Carstensza i Masywie Wilsona. Na Mont Eversest (8848 m n.p.m) weszła pod koniec maja br.

W Siedlcach opowie, o czym się myśli, gdy zdobywa się Koronę Ziemi, jak radzić sobie z wyzwaniami, jak pokonywać słabości w trudnych warunkach, jak zacząć spełniać marzenia i realizować cele.

Miłka Raulin o samej sobie mówi, że przede wszystkim jest szczęśliwą mamą jedenastoletniego Jeremiego, a z wykształcenia – magistrem trakcji elektrycznej. Z zamiłowania podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu.

 – W 2011 r., mając już na koncie zdobyty Mont Blanc, pomyślałam, że fajnie byłoby zdobyć wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów – opowiada. – Tak urodził się projekt „Siła Marzeń – Korona Ziemi”. Na swoim koncie mam również sześciotysięczne szczyty w Himalajach Indii i Nepalu oraz wyprawy w Andy. Wierzę w niepodważalną umiejętność rozdawania pozytywnej energii i siłę marzeń.

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca o godz. 18.00 na auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12. Wstęp jak zwykle bezpłatny!.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement