reklama

Górki Grubaki z nagrodą „Winiary”

Węgrów, Górki Grubaki, gmina Korytnica

Stanisław Jastrzębski 2018-06-06 16:46:15 liczba odsłon: 6259

Laureaci konkursu ze Sheo i dietetyk Katarzyną Zadką. fot. sej

Bon wartości 15 tys. złotych wygrała Szkoła Podstawowa w Górkach Grubakach w gminie Korytnica, w konkursie „Yedzo Go!” zorganizowanym przez markę „Winiary”.

reklama

Wręczenie nagrody głównej i dodatkowych połączone z wieloma atrakcjami dla uczniów i nauczycieli odbyło się 5 czerwca w świetlicy wiejskiej w Turnie. Imprezę podsumowującą zorganizowano właśnie tam, gdyż szkoła w Górkach-Grubakach nie ma (jeszcze) sali gimnastycznej, gdzie można by zorganizować tak duże spotkanie. Do Turny przyjechała kilkuosobowa ekipa „Winiary” wraz z ambasadorem programu „Żyj smacznie i zdrowo” (w ramach tego programu organizowany był konkurs), youtuberem Maciejem Ejsmontem znanym pod pseudonimem Sheo.  

Podsumowanie konkursu rozpoczęło się od prezentacji konkursowych dokonań uczniów z Górek Grubaków. Następnie uczniom klasy VII, który reprezentowali szkołę w konkursie oraz ich opiekunce Joannie Suduł wręczono nagrody – bon wartości 15 tys. złotych na zakup sprzętu sportowego, koszulki i torby oraz laptop dla nauczyciela.

Dla uczestników finałowego podsumowania ekipa „Winiary” przygotowała wiele atrakcji. Można było wziąć udział w zawodach sumo (tu swoich sił próbowała również dyrektor szkoły Bożena Rudnik), zagrać w grę Yedzo Play, rozwiązywać test o zdrowym odżywianiu, samemu przygotować zdrową sałatkę pod okiem dietetyk Katarzyny Zadki, czy też cyknąć sobie pamiątkowe zdjęcie z Sheo w fotobudce i otrzymać autografom ambasadora programu.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement