reklama

Wielkie święto kinomanów - Sokołowski Festiwal Filmowy

Sokołów Podlaski, powiat sokołowski

Justyna Pycka 2018-06-08 16:15:03 liczba odsłon: 504
plakat

plakat

Dokładnie za tydzień rozpocznie się wielkie święto kinomanów, czyli Sokołowski Festiwal Filmowy W dniach 15 - 17 czerwca organizują go Sokołowski Ośrodek Kultury i Dyskusyjny Klub Filmowy „Zbyszek”.

reklama

Jak zapowiada organizatorka, Katarzyna Hardej z SOK: - W programie festiwalu znajdą się głównie filmy polskich twórców: od thrillerów, przez dramaty pełno i krótkometrażowe, na dokumentach kończąc. Festiwal poprowadzą Diana Dąbrowska i  Piotr Czerkawski, czyli dwoje młodych, znanych i cenionych dziennikarzy i krytyków filmowych.

Udział w pierwszym, inauguracyjnym dniu będzie bezpłatny. W piątkowy wieczór , w ramach Plenerowego Kina Letniego, przed SOK, zacznie się koncert muzyki filmowej w wykonaniu Manufaktura Dźwięków Band a po nim projekcja film „Bracia Lumiere”.

W sobotę w Kinie Sokół. Najlepsze polskie 30′ (filmy krótkometrażowe): „Najpiękniejsze fajerwerki ever”,

„60 kilo niczego”, „Amerykański sen”, „Ja i mój tata”, „Nazywam się Julita”, „Baraż”, „Więzi”. Po filmach spotkania z ich twórcami.

W niedzielę 17 czerwca Kino „Sokół” pokaże filmy:”Młynarski. Piosenka finałowa” (po filmie spotkanie z reżyserką) i „Wieża. Jasny dzień”.

Bilet na jeden seans – 11 zł, karnet na cały Festiwal – 40 zł.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement