reklama

Spotkanie z Jolantą Szwalbe

Węgrów, Grębkow

Wanda Miszczak 2018-06-11 14:53:37 liczba odsłon: 1021

Spotkanie z Jolantą Szwalbe

8 czerwca członkowie Klubu Seniora uczestniczyli w spotkaniu z bardzo energetyczną, entuzjastyczną autorką książek – zbiorów cytatów nazywanych „Podręcznikami dobrych myśli”.

reklama

Motto spotkania, to „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. Sama autorka mówi o sobie „Moją misją jest inspirować do aktywności, dawać radość, dobrą energię, ale i nadzieję, że można przezwyciężyć najgorszą sytuację w życiu”.

Podczas spotkania przytoczyła mnóstwo złotych myśli, które mogą przyczynić się do pozytywnego patrzenia na świat. Jolanta Szwalbe cytowała sentencje ludzi pióra, nauki, kultury, opowiadała o sobie i ludziach na których się wzoruje. Tego samego dnia, Pani Jolanta wzięła udział w Nocy Bibliotek organizowanej jak co roku w Filii w Kopciach.

Bezpośrednio po spotkaniach można było nabyć dla siebie, czy bliskich prezentowane przez autorkę książki z dedykacją. Oczywiście wszystkie książki, 7 tytułów, które prezentowała autorka na spotkaniach można wypożyczyć w naszych bibliotekach. Zachęcamy do odwiedzania GBP i Filii oraz zapoznania się z nimi. Serdecznie polecamy.

Dyrektor GBP w Grębkowie

Wanda Miszczak

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement