reklama

Nie żyje Jarosław Sych, społecznik i samorządowiec.  
Pogrzeb wiceburmistrza

Łuków

Piotr Giczela 2018-06-11 17:48:08 liczba odsłon: 1140
Jarosław Sych, był wiceburmistrzem Łukowa. Fot. PGL

Jarosław Sych, był wiceburmistrzem Łukowa. Fot. PGL

Ostatnio był radnym powiatowym, ale wcześniej pracował jako członek Rady Miasta a w latach 2002-2010 był wiceburmistrzem Łukowa. Przez 7 lat był prezesem Łukowskiego Klubu Sportowego „Orlęta-Łuków”. Zmarł w miniony piątek w wieku zaledwie 56 lat. W najbliższą środę będzie jego pogrzeb.

reklama

Pracował w PSS „Społem” w Łukowie. Działał w stowarzyszeniu „Przymierze dla Łukowa”. Z jego poparciem wszedł do Rady Miasta, a następnie został wiceburmistrzem. Funkcję tę sprawował dwie kadencje.

W 2010 r. zdobył mandat radnego powiatowego. Sukces powtórzył 4 lata później, ale startował już wówczas z listy PSL, z którym się związał po wystąpieniu z Przymierza dla Ziemi Łukowskiej. Wystąpienie to było protestem przeciwko zwolnieniu go z pracy w łukowskim PKS-ie. Do takich życiowych zawirowań doszło w życiu J. Sycha po zawarciu w powiecie łukowskim politycznej koalicji między PdZŁ i PiS. Po tym wydarzeniu J. Sych rozpoczął pracę w sektorze prywatnym.

J. Sych zmarł w piątek wieczorem, o czym na Facebooku poinformował syn Tomasz. Zmarły miał zaledwie 56 lat. Pogrzeb odbędzie się w środę, 13 czerwca. Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele pw. Podwyższenia Świętego Krzyża. Wyprowadzenie ciała z kaplicy przy ul. Partyzantów rozpocznie się o godz. 14.30.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement