reklama

Zapraszają na „Senioriadę”

Łuków

Piotr Giczela 2018-06-14 09:41:48 liczba odsłon: 2916

Z afisza organizatorów.

Łukowska Rada Seniorów, a także Burmistrz Łukowa zapraszają 17 czerwca na I Łukowską Senioriadę - Paradę Kapeluszy.

reklama

Zaproszenie nie jest adresowane wyłącznie do starszych łukowian. Organizatorzy na imprezie chętnie będą gościli wszystkich zainteresowanych.

Senioriadę rozpocznie Parada Kapeluszy. Będzie to spotkanie na Placu Solidarności i Wolności, a później przemarsz ulicami miasta, na czele z kapelą ludową do parku miejskiego. Zbiórka uczestników w kapeluszach na głowach jest planowana o godz. 14.30.

Później w programie przewidziano piknik, w czasie którego będzie można obejrzeć i posłuchać występów zespołów wokalnych tworzonych przez seniorów, będzie koncert wirtuoza harmonijki ustnej, Andrzeja Wojtusia, jest zapowiadany konkurs na najładniejsze kapelusze i zabawa taneczna. W czasie pikniku w parku będą rozstawione stoiska tworzące strefę urody (porady kosmetyczne i zdrowotne) oraz strefę informacyjną i gastronomiczną. W strefie informacyjnej uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę o nowych technologiach bankowych, które także seniorom mogą ułatwić życie.

Organizatorzy zapowiadają, że w przypadku pogody nie sprzyjającej piknikowi, wszystkie atrakcje Senioriady będą przeniesione do Hali Sportowej im. Romualda Szajdziuka przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement