reklama

Pożegnanie ze służbą

Siedlce

kom. Agnieszka Świerczewska 2018-06-14 15:00:30 liczba odsłon: 11683

Pożegnanie ze służbą fot. KMP w Siedlcach

Dzisiaj (14 czerwca) Komendant Miejski Policji w Siedlcach – podinsp. Andrzej Dziewulski, policjanci i pracownicy pożegnali odchodzącego na emeryturę podinsp. Jerzego Długosza, wieloletniego oficera prasowego naszej komendy.

reklama

Podinsp. Jerzy Długosz odchodzi na emeryturę po 27 latach latach służby w mundurze. Komendant Miejski Policji w Siedlcach w bardzo serdecznych i osobistych słowach podziękował policjantowi za długoletnią służbę w siedleckiej komendzie oraz wyraził słowa uznania za  jegowkład pracy na rzecz promowania naszej jednostki. Jednocześnie życzył świeżo upieczonemu emerytowi pomyślności w realizacji planów osobistych, wyraził również nadzieję, że pomimo wielu nowych obowiązków na emeryturze będzie utrzymywał stały kontakt z tutejszą komendą.

Podinsp. Jerzy Długosz karierę zawodową rozpoczął od Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego ówczesnej Komendy rejonowej Policji w Siedlcach, następnie przez wiele lat służbę pełnił w komisariacie przy ul. Mazurskiej  w Siedlcach, a przez ostatnie 9 lat był oficerem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Z racji zajmowanego stanowiska oraz doskonałej umiejętności nawiązywania kontaktów jest powszechnie znany i lubiany. Z okazji zakończenia służby w Policji, życzenia dobrego zdrowia, szczęścia, dalszych sukcesów w życiu osobistym złożyli koledzy i koleżanki  z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Jerzy pamiętaj! Wiek emerytalny jest po to, by realizować wszystkie swoje niespełnione plany,  czego serdecznie życzymy.

Autor: kom. Agnieszka Świerczewska

Tweetnij

drukuj
Komentarze (18)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement