Reklama

Zapatrzył się w telefon i wpadł pod samochód

Kilkanaście minut temu na ul. Składowej w Siedlcach, nieopodal siedziby WORD samochód potrącił pieszego.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem renault potrącił 22-letniego mieszkańca powiatu węgrowskiego, który wtargnął na jezdnię poza przejściem dla pieszych - informuje Agniesza Świerczewska, rzecznik siedleckiej policji. 

22-latek z obrażeniami w obrębie głowy został przewieziony do szpitala. 

Na miejscu trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zdarzenia.  

Jak nas poinformował świadek zdarzenia, pieszy wszedł na jezdnię ze słuchawkami na uszach i zapatrzony w ekran smartfona. Nawet ratownicy medyczni w karetce musieli prosić poszkodowanego, żeby odłożył telefon.

Reklama

Za informację dziękujemy Panu Bartkowi Młynarska. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości