reklama

Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa online

Siedlce

Zbigniew Juśkiewicz 2018-07-10 14:32:28 liczba odsłon: 943
SSM

SSM

Ile zużyłeś ciepłej wody? Czy zapłaciłeś wszystkie rachunki? Czy masz jakieś wezwanie do zapłaty wystawione przez Spółdzielnię Mieszkaniową? Teraz sprawdzisz to na e-BOK

reklama

Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa niedawno uruchomiła dla swoich klientów elektroniczny moduł dostępu do danych. Tak zwany e-BOK pozwala na uzyskanie informacji (łącznie z jej wydrukiem) dotyczących między innymi: analizy wysokości poszczególnych składników opłat, sprawdzenie salda łącznie z dostępem do historii finansowej i kartoteki płatności (w podziale na lata oraz miesiące) czy wglądu do wezwań do zapłaty. Dzięki systemowi można też na bieżąco "podglądać" stany liczników zimnej i cieplej wody a także zgłaszać awarie.

Procedura korzystania z dostępu do danych drogą elektroniczną jest prosta. Należy wypełnić pisemny wniosek. Druki są dostępne z Biurze Zarządu przy ul. 3 Maja 28, pokój nr 202. Sprawy formalne kończą się wydaniem loginu, który jest wręczany osobiście każdemu lokatorowi. Wnioski są przyjmowane od początku lipca.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (5)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement