reklama

Nowy dyrektor ŁDK

Łosice

Milena Celińska 2018-07-11 10:07:19 liczba odsłon: 1671
Dorota Kozłowska - nowy dyrektor ŁDK

Dorota Kozłowska - nowy dyrektor ŁDK

Dorota Kozłowska została dyrektorem Łosickiego Domu Kultury. Na to stanowisko zarządzeniem powołał ją burmistrz.

reklama

2 lipca Mariusz Kucewicz zarządzeniem powołała Dorotę Kozłowską na dyrektora, na okres 7 lat. Oficjalnie pani Dorota jest dyrektorem od 6 lipca.  Jednak dopiero teraz informacja ta stała się oficjalną.

Przypomnijmy, że Dorota Kozłowska jest także radną MiG Łosice. Ile czasu ma na rezygnację z mandatu?

- Z dniem 6 lipca złożyłam rezygnację z pełnienia funkcji radnej  - wyjaśnia Dorota Kozłowska.

Czy nowy dyrektor ŁDK ma już pomysły jak kierować jednostką kutury w Łosicach?

-  W połowie roku budżetowego ciężko jest mówić jaki mam pomysł na pracę ŁDK. Na pewno będziemy kontynuować to co robiliśmy do tej pory. A jak będzie w przyszłym roku, to zobaczymy. Pomysłów mam wiele, ale  wszystko też zależy od funduszy jakimi będzie dysponował ŁDK –  Dorota Kozłowska.

Dorota Kozłowska w ŁDK pracuje od 1997 r., a od 2004 r. była kierownikiem od spraw kultury. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (24)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama

Klauzula informacyjna

Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.