reklama

Romantyków zostawiam księżniczkom

Mazowsze

Mariola Zaczyńska 2018-08-09 10:07:38 liczba odsłon: 1176
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Z Mistrzynią Polski w łucznictwie konnym ANNĄ SOKÓLSKĄ rozmawia Mariola Zaczyńska.

reklama

Ewa skusiła jabłkiem Adama. Ania z pewnością by to jabłko zestrzeliła. Strzałą z łuku. I jeszcze pędząc na koniu! Może dlatego tylko jakiś Superman może mieć u niej szansę. Romantyków zostawia księżniczkom. Ona jest wojowniczką.

- Spodziewam się jakiejś wstrząsającej opowieści, jak to twoja mam urodziła cię, pędząc do szpitala na końskim grzbiecie.

- Albo na furze, na przykład?

- No bardziej w siodle. Przecież wyglądasz, jakbyś się w tym siodle urodziła!

- Muszę cię rozczarować. Nic z tych rzeczy! W dodatku końmi zainteresowałam się bardzo późno, bo w wieku 17 lat. Zawsze byłam aktywna. Uprawiałam lekkoatletykę, judo, jeździłam na desce. Ale szukałam już czegoś nowego, więc pomyślałam o jeździectwie. I to dopiero było wyzwanie!

- Że takie trudne?

- Świetne doświadczenie, bo trzeba pracować z żywą istotą, dogadać się z nią, a to nie jest proste. Myślisz, że wsiądziesz na grzbiet konia, a on pojedzie tam, gdzie chcesz? No to się zdziwisz. Musisz nad tym sporo popracować.

Zostało Ci do przeczytania 78% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej (do wykorzystania trzy razy).

Usługa nie działa w sieci T-Mobile

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama