reklama

Sitnik złożył ślubowanie

Siedlce

Justyna Janusz 2018-11-23 12:22:56 liczba odsłon: 13156

Andrzej Sitnik fot. Aga Król

Przed kilkoma minutami Andrzej Sitnik złożył ślubowanie i jest już oficjalnie prezydentem miasta Siedlce.

reklama

- Obiecuję, że nie zawiodę - mówił w inauguracyjnym przemówieniu Andrzej Sitnik. - Jestem po to, by łączyć, a nie dzielić. Zwracam się do radnych o pomoc w realizacji tych zadań, które będą służyły miastu.

- Poczułem się trochę lżejszy, bo przekazałem ciężar władzy nowemu prezydentowi - mówił obecny na sali były już prezydent, a obecnie radny wojewódzki Wojciech Kudelski. (jj)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (46)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama

Klauzula informacyjna

Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.