reklama

Zbierają na włosy dla Asi

Siedlce

Justyna Janusz 2018-11-29 09:20:50 liczba odsłon: 8166
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Asia Zdanowska z Siedlec od marca zmaga się z nowotworem. Zapewnia, że walkę wygra. - Bo kto jak nie ja? - śmieje się. Podczas walki z chorobą załamała się dwa razy, ale zawsze się podnosiła i walczyła dalej. Jak sama mówi, to przyjaciele nie pozwalają jej zamknąć się w domu i chodzić w szlafroku.

reklama

Przyjaciółka Asi - Monika Mitura postanowiła, że zbierze pieniądze na włosy dla Asi. - Bo te loki zawsze były dla niej ważne - mówi. - A sama na pewno by się o to nie upomniała.

- Bo trudno mi sie upominać o włosy, jak wiem, że ludzie zbieraja na leki - mówi Asia.

Na szczęście, ma takich przyjaciół jak Monika, która zorganizowała zbiórkę pieniędzy. Możecie ją wspomóc pod tym linkiem https://zrzutka.pl/v2b5sj.

W związku z akcją utworzono wydarzenia na Facebook-u. Dołączajcie!

Tweetnij

drukuj
Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama

Klauzula informacyjna

Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.