reklama

Amfetaminę schował w ustach

Siedlce

Paweł Świerczewski 2018-12-03 14:32:32 liczba odsłon: 1747
fot. KPP w Mińsku Mazowieckim

fot. KPP w Mińsku Mazowieckim

Zatrzymany do kontroli drogowej 20-latek z gminy Jakubów, ukrył w ustach torebkę foliową, z zawartością amfetaminy.

reklama

Do zdarzenia doszło 30 listopada. 20-latek, kierujący samochodem marki Opel Astra, został zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Mickiewicza w Mińsku Mazowieckim.

- Zachowywał się bardzo nerwowo, a jego odpowiedzi na pytania policjantów były niewyraźne. Jak się okazało, mężczyzna miał w ustach torebkę foliową z zawartością białego proszku. Wywiadowcy zabezpieczyli tę substancję do dalszych testów. Wynik badania potwierdził przypuszczenia funkcjonariuszy, że zabezpieczony środek to amfetamina - relacjonuje KPP w Mińsku Mazowieckim.

Mężczyzna został sprawdzony w policyjnych bazach danych. Był już wcześniej karany i obowiązuje go do marca 2021 roku sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

20-latka przewieziono do aresztu.

- Usłyszał dwa zarzuty karne - posiadania środków odurzających i niestosowania się do wyroku sądu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddał karze ograniczenia wolności i pracom społecznym. Musi także pokryć koszty postępowania. Dodatkowo, przez kolejny rok nie będzie mógł kierować żadnym pojazdem mechanicznym - informuje mińska policja.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

Advertisement