reklama

Będą zmiany?

Garwolin

Kamil Waszczuk 2018-12-06 17:44:03 liczba odsłon: 243

- Czy nowy starosta przeprowadzi reorganizację w urzędzie? Czy będzie zwalniał pracowników? - takie pytania zadają sobie mieszkańcy powiatu garwolińskiego.

reklama

Jak się okazuje, urzędnicy, którzy nie są dyrektorami wydziałów, mogą spać spokojnie. Starosta Mirosław Walicki deklaruje, że nie będzie ich zwalniał. - Jeśli natomiast chodzi o szefów poszczególnych wydziałów, najpierw muszę przyjrzeć się ich pracy. Dopiero wtedy zapadną konkretne decyzje - zaznacza.

Zapytaliśmy też nowego starostę, czy zmiany szykują się na stanowiskach sekretarza i skarbnika.

- Sekretarz jest obecnie na wypowiedzeniu - odpowiedział Mirosław Walicki. - A skarbnikiem nadal jest pani Agnieszka Braun. Zmiany na razie nie planujemy.

Zaznaczył jednak, że planuje małą reorganizację, dotyczącą funkcjonowania urzędu. Dotyczy to szczególnie wydziału komunikacji.

- Chcę usprawnić jego pracę. Raz w miesiącu, w soboty, wydział będzie czynny dla petentów. To dobra propozycja dla tych, którzy pracują w dni powszednie w godzinach 8-16. Teraz nie będą już musieli zwalniać się z pracy, aby załatwić swoje sprawy, związane m.in. z rejestracją samochodu.

Sobotnie dyżury urzędnicy będą pełnić w godzinach 8-14. Na razie jednak nie wiadomo, od kiedy.

Starosta zaznacza, że jeśli będzie duże zainteresowanie, inne wydziały również będą czynne w soboty. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement