Seniorzy z terenu gminy Siedlce i nie tylko, spotkali się, aby zaprezentować swoje talenty i efekty licznych prób.
Współorganizatorem wydarzenie był Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie, co nie ułatwiło komisji w podjęciu decyzji na przyznanie pierwszego miejsca. Prezentowane były utwory autorskie oraz wykonane zostały kolędy, co dodatkowo wszystkich wprawiło w świąteczny nastrój oraz wspólne kolędowanie.
Jury miało niełatwe zadanie, ponieważ każdy z wykonawców, jak i każdy zespół wyróżniał się czymś wyjątkowym. Ostatecznie wśród uczestników festiwalu nie było przegranych.
1 miejsce – MokoBęc z Mokobód i Grupa Śpiewacza Chodów
2 miejsce –Alebabki i Zespół Śpiewaczy z Białk
3 miejsce – Zaliwianki z Krzymosz
Na wyróżnienie zasłużyli wszyscy soliści – Bożena Kadej, Bożena Strąk i Janusz Cabaj
Festiwal był również okazją do wysłuchania kolęd w wykonaniu młodej gwiazdy z terenu gminy Siedlce Ani Michalak oraz pełniącej funkcję jurora występu Magdaleny Hymos-Sulej.
sami swoi
a gdzie jakaś publiczność?
te imprezy w gminie to gok organizuje nie wiadomo dla kogo, chyba dla tych kilku osób co jednocześnie występują a potem siedzą na widowni
a no i potem darmową kapustę wcinają (to taka lokalna wersjaa kiełbasy wyborczej)
do qwerty
nie lubisz bigosu?