21.5 C

3 punkty dla MKP Pogoń Siedlce. Sandecja pokonana!

MKP Pogoń Siedlce odniósł drugie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach eWinner II ligi piłkarskiej.

Rywalami podopiecznych trenera Marka Brzozowskiego była ostatnia w tabeli Sandecja Nowy Sącz. Siedlczanie wyszli na prowadzenie w 41 minucie dzięki trafieniu Przemysława Misiaka. Wynik meczu na 2:0 podwyższył w 84 minucie Cezary Demianiuk z rzutu karnego. Rywala dobił jeszcze w doliczonym czasie gry Krystian Miś.

MKP Pogoń Siedlce – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0).

W ligowej tabeli Pogoń zajmuje aktualnie 9. miejsce.

1 KOMENTARZ
  1. Mecz był w miarę wyrównanym widowiskiem, wygranych się nie sądzi. Jednak i wygranym trafiały się mankamenty w grze. W drugiej połowie zaw. nr 4 miał idealną sytuację do ustrzelenia dubletu jednak trafił w bramkarza przyjezdnych. Drugim mankamentem mogącym doprowadzić do straty bramki, a tym samym wyrównania był błąd zaw. z nr.2 tylko dzięki interwencji młodego bramkarza nie straciła drużyna gospodarzy bramki, który był jasnym punktem drużyny. Nadal w obronie gra nerwowa mogąca doprowadzić do utraty bramki. Jednak widać, że ambicja zadziałała i drużyna wygrała drugi mecz co da 1,5 pkt na mecz, aby myśleć o awansie trzeba mieć ponad 2 pkt w ogólnym rozliczeniu. Życzę tego całej drużynie, aby w następnych meczach zdobywali komplety pkt.