26 C

W nogę na hali

Uczniowski Klub Sportowy „Dziewiątka” w Siedlcach zorganizował dziś I Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Prezydenta Siedlec. Zawody odbyły się w Hali OSiR przy ul. Prusa 6.

Okazało się, że zimowa pora nie musi być czasem przerwy w zajęciach sportowych dla miłośników futbolu. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn. Siedlce reprezentowały zespoły – „Pogoń Siedlce”, UKS „Dziewiątka” Siedlce I i II. W rozgrywkach wzięły też udział drużyny: „Naprzód Skórzec”, MOSiR Mińsk Mazowiecki, „Motor Lublin”, „Radomiak Radom” i TOP 54 Biała Podlaska.

W turnieju brali udział zawodnicy rocznika 2003 i młodsi. Drużyny składające się maksymalnie z 10 zawodników rozgrywały 13 min. mecze systemem „każdy z każdym”. Po podsumowaniu wyników okazało się, że miejsca medalowe przypadły w udziale zespołom: I miejsce – UKS „Dziewiątka” Siedlce I; II miejsce – MOSiR Mińsk Mazowiecki; III miejsce – „Radomiak Radom”.

– Najlepszym bramkarzem turnieju został Bartłomiej Kochan z UKS 9 Siedlce I, tytuł najlepszego zawodnika wywalczył Igor Strzałek z drużyny „Naprzód Skórzec”, a królem strzelców został Janusz Nojszewski z zespołu MOSiR Mińsk Mazowiecki – poinformował nas Piotr Grzebieliszewski, trener UKS 9 Siedlce i współorganizator turnieju.

Poniżej publikujemy pełną tabelę wyników opisywanego turnieju.