Siedleckie magistrat wprowadził dla mieszkańców wygodną formę dokonywania opłat w Biurze Obsługi Interesanta. Od kilku dni dla siedlczan dostępny jest opłatomat.
Korzyści z wprowadzenia tego rozwiązania jest kilka: bezgotówkowe i gotówkowe wpłaty, szybkie płatności dzięki kodom QR, intuicyjna obsługa dopasowana do potrzeb mieszkańców.
Warto skorzystać z tego wygodnego rozwiązania. W razie pytań lub wątpliwości na miejscu są urzędnicy, którzy chętnie pomogą.
Fot. UM Siedlce
Wreszcie normalne i standardowe rozwiązania zagościły w mieście miodem i mlekiem płynącym. Jak to jest żeby nie można było opłacić podstawowych czynności w urzędzie od ręki. To było skandaliczne, tyle lat nikt nie dążył do rozwiązania tego problemu. Takie to miasto – po co zmieniać coś co trwa od dłuższego czasu – jest to jest. Taki to beton. Rejestrujesz samochód czekasz tydzień – śmiech na sali.
Podatki wzrosły nawet o 80% to i maszyna do pieniędzy się znalazła.
VIVAT WÓJT
VIVAT RADA MIASTA
Tak bardzo dobry pomysł… zastąpmy 1/2 urzędników automatami. Wprowadźmy sztuczna inteligencję do urzędów… gwarantuje ona kompetencje i szybkość obsługi.
Pod warunkiem, że oprogramowania nie będą pisac H…si.
Jaki % opłat otrzymuje firma widoczna na zdjęciu i dlaczego zdecydowano się właśnie na współpracę z tą firmą?
O dzięki Ci Wieczny Skarbniku Kazimierzu, że po latach próźb i interpelacji zgodziłeś się na ten krok. Zaparłeś się, że w naszym Urzędzie kasy gotówkowej nie będzie i nie będzie. To, że trwało to tak długo świadczy o Twojej pozycji w mieście, ale może czas się pożegnać.
WPLATOMAT BYL JUZ za-rezydenta Kudelskiego. Był wielki bałagan,dlugie kolejki icaly czas naposterunku miły Pan pomagający zagubionym klientom w starszy wieku .rownolegle były dwie kasy.wszystko poszło do lamusa i pozostała poczta.CZY TERAZ można płacić napoczcie bez dodatkowej opłaty?Pocztemam blisko i nie musze jechać do centrum miasta.
Opłat, których odbiorcą jest UM Siedlce, może Pan dokonać na Poczcie Polskiej bez prowizji.
to ile teraz się czeka na rejestrację samochodu? Ostatnio mi mówiono że dwa tygodnie 🙂
drugie pytanie – czy jest zatrudniona osoba do pomocy przy obsłudze tego dobrodziejstwa? To dodatkowy etat!
Żyjemy w Polsce. Obowiązującym nas językiem jest język urzędowy POLSKI. Po co zatem ikonki do tłumaczenia na angielski i o zgrozo ukraiński?
Polak zawsze uległy – za granicą będzie zawsze próbował mówić w miejscowym języku, chociażby migowo.
A u nas? Wstyd bo akcent angielski słaby (kto na to patrzy?) a jak zagraniczny przyjedzie to kłaniajmy się w pas. Zwłaszcza przybyszom ze wschodu.
Na zachodzie to w rzyci mają obcych – ucz się miejscowego języka i już. A u nas? Może w ogóle zmieńmy ten paskudny polski