Reklama

Osiecka na start

Sokołowska grupa wokalna Voci Cantati rozpoczyna świętowanie swojego jubileuszu.

- 10 lat na scenie to spory bagaż dorobku i osiągnięć. To także czas, który wykorzystany został przez zespół dla własnego rozwoju - mówi twórczyni Voci, Bożena Kaczmarek.

I zaprasza na cykl pod nazwą „10/10”. Będzie to przekrój przez najważniejsze projekty i koncerty, które były wykonane przez grupy Voci. Jak zdradzają organizatorzy, chodzi nie tyle o pełne koncerty, co etiudy mówiące o konkretnym wydarzeniu.

- Zaczynamy „Osiecką” z marca 2013 r. Pierwszy projekt muzyczny Voci był poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej, a nosił tytuł „Miłość złe humory ma”. Po latach wciąż chętnie wracamy do tych piosenek - zdradza pani Bożena.

Reklama

W programie recitalu usłyszymy utwory: „Kto tak ładnie kradnie” (Agata Błońska), „Mój pierwszy bal” (Magdalena Chomać), „Miłość złe humory ma” (Kinga Tomczuk i Krzysztof Krasuski), „Bossa nova” (Monika Gawrońska), „Mówiłam żartem” (Anna Kostyra), „Wariatka tańczy” (Gabriela Smolik), „Miasteczko cud” (Bożena Kaczmarek) i „Piosenka o okularnikach”.

Wykonawcom będzie akompaniować zespół Trochę Jazzu: Piotr Jankowski (fortepian), Paweł Woźniak (gitara basowa), Paweł Cichocki (gitara elektryczna i akustyczna) oraz Mateusz Zalewski (perkusja).

Reklama

Koncert, którego scenarzystką, reżyserką i kierownikiem artystycznym jest Bożena Kaczmarek, będzie można obejrzeć na kanale YouTube Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości