13.9 C

Ignacy Klewek na podium Grand Prix Mazowsza

W Chotomowie rozegrano III turniej Grand Prix Mazowsza w tenisie stołowym w kategoriach skrzat i żak. Ignacy Klewek z MKS Pogoń Siedlce stanął na podium rywalizacji skrzatów.

Ignacy startował również w starszej kategorii wiekowej, w której uplasował się w przedziale miejsc 5-8.

Rywalizowali też inni pogoniści. Dagmara Klewek została sklasyfikowana na miejscach 13-16 w kategorii żaczek. Natomiast w kategorii żaków – Antoni Wediuk i Piotr Supeł uplasowali się na miejscach 9-12, a Jan Skrajny znalazł się w przedziale lokat 13-16.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Zmarł Artur Kozłowski

20 września 2024 r. zmarł Artur Kozłowski właściciel i...

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.