Pojawił się projekt uchwały, określającej nowe zasady korzystania z toalet, pryszniców i przewijaka w budynku przeznaczonym do obsługi kąpieliska i plaży nad siedleckim zalewem.
Według obecnych uregulowań infrastruktura budynku może być dostępna wyłącznie w sezonie wiosenno-letnim, od początku maja do końca września. Projekt uchwały, nad którą pochylą się siedleccy radni, zakłada udostępnienie udogodnień przez cały rok.
Jeśli uchwała zostanie przyjęta, toalety, prysznice i przewijak byłyby czynne codziennie:
– od 1 stycznia do 31 marca w godz. od 08:00 do 16:00
– od 1 kwietnia do 31 maja w godz. od 08:00 do 20:00
– od 1 czerwca do 31 sierpnia w godz. od 08:00 do 22:00
– od 1 września do 31 października w godz. od 08:00 do 20:00
– od 1 listopada do 31 grudnia w godz. od 08:00 do 16:00.
hahahahaha
I to jest właśnie to czym naprawdę zajmują sie RADNI w tym mieście – godzinami pracy WC
A miasto w RUINIE
PS.
Zobaczycie co sielczanie z tymi WC zrobią po kilku miesiącach
Niczego tak nie portrzebuje jak realizacji potrzeby wyszczania się poza sezonem otwarcia. .
a w stolycy knesejm czym się zazwyczaj podnieca ? – też tematami z d…, tylko te istotne przepycha po cichu nocami, w wakacje przed świętami katolickimi.
Brak rozumienia treści, zaślepienie polityczne tak wielkie, że mózg nie przetwarza podstawowych informacji, tylko nadaje im polityczny kontekst i przekręca słowa, wypacza kontekst, aby tylko pasowało do poglądów ukochanej partii.
Tygodnik Siedlecki jesteście w pełni władz umysłowych? Pompujecie temat z dupy.
“Na gorąco!”
brakuje jeszcze “PILNE!”
buhahahhaha jakie miasto takie newsy :):):) a myślałem że tylko Radom to stan umysłu:)
Pewnie za tydzień w tygodniku będzie o tym artykuł na dwie strony.
A czy w budżecie Miasta są środki finansowe na utrzymanie takiego grafiku czynnej toalety?
Ilu mieszkańców przypada na 1 WC publiczny w mieście?
Gdzie można zobaczyć położenie publicznych toalet?
Dlaczego niepełnosprawni załatwiając sprawy w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu, nie mają dostępu do WC bez barier architektonicznych?
Komisja Gospodarki Miejskiej 25 sierpnia będzie miała temat: “Informacja o stanie bezpieczeństwa sanitarnego w mieście”, czy stan i ilość publicznych toalet mieści się w takiej ocenie stanu sanitarnego?
Jako osoba niepełnosprawna mogę śmiało powiedzieć, że dostęp do BOI w ogóle – nie tylko do toalety – jest bardzo utrudniony.
To dobra decyzja. Czyli radni słuchają mieszkańców.
PS – Siedlce nigdy nie były Podlasiem, proponuję się douczyć o regionie, w którym się mieszka
Ps. Siedlce leżą na styku historycznego Mazowsza, Podlasia i Małopolski (ze wskazaniem na Małopolskę) i zazwyczaj granicę tę (Podlasie-Małopolska) przedstawia się na Liwcu, choć nigdy i nigdzie nie było ustalonej jej precyzyjnie. Co więcej, historyczne Podlasie obejmuje zwyczajowo teren Niziny Podlaskiej, a Siedlce są największym ośrodkiem jej części – Niziny Południowopodlaskiej, więc spokojnie mogą być określone mianem Podlasia. Proponuję więc faktycznie się douczyć.
Miś na miarę naszych możliwości.
To do takiej decyzji potrzebna jest jakaś uchwała ???
Cyrk to mało powiedziane !!!
Co to ma być ? Po co ten budynek ? Do czego ma służyć ? Czy już nie ma na co wydawać naszej kasy? Zalew woła o pomstę do nieba. Czy nie można tego zagospodarować inaczej np. tak jak w Łukowie ? Śmieszne sracz za milion złotych :D:D:D
Kible za 3 miliony wybudowali, cena za skorzystanie rozwala. Tak w tym mieście UM potrafi wydać i budować. Nic a nic nie wychodzi.
Szkoły podrzędne remontują a te najlepsze ani złotówki .
A to ciekawe – toaleta za 3, 2 mln zł może działać tylko w sezonie letnim :))
I kto by pomyślał że Andrzej był czołowym radnym, zajmował się jak sądzi Wwl godzinami pracy toalet miejskich po czym uznał iż jego doświadczenie radnego pozwoli mu być wyśmienitym włodarzem miasta. A tu zonk…