23.5 C

Wysyp medali w Warszawie

Reprezentanci siedleckich klubów z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw U-16 w lekkiej atletyce, które odbyły się w Warszawie.

Aż po pięć medali sięgnęli zawodnicy SKS Feniks Siedlce. Złoto zdobyła męska sztafeta 4×400 m w składzie: Szymon Roman, Szymon Dołęga, Alan Cisak i Hubert Tarasiuk. Szymon Dołęga wywalczył jeszcze dwa złota – w biegach na 100 m i 110 m ppł. Szymon Roman zajął drugie miejsce w konkursie rzutu oszczepem, a Hubert Tarasiuk był trzeci w biegu na 300 m.

Trzy krążki z Warszawy przywieźli lekkoatleci klubu LKS Eko Sport Siedlce. Julia Bąk zajęła drugie miejsce w biegu na 100 metrów.  Zofia Wasążnik w biegu na 600 m zdobyła brązowy medal. A Kacper Chromiński wybiegał srebro na 1000 metrów.

Dwa złote medale zdobyła Aleksandra Belniak z WLKS Nowe Iganie. Triumfowała w biegach na 80 m ppł i 300 m ppł.

Dwa medale to natomiast dorobek lekkoatletów MKS Pogoń Siedlce. Dawid Chromiński sięgnął po brąz w biegu na 2000 m. Na najniższym stopniu podium stanęła też męska sztafeta 4×100 m, w składzie: Aleksander Bryzek, Mikołaj Niedziółka, Antoni Posiadała, Maciej Tyszka.

Świetnie wypadli również lekkoatleci innych klubów z naszego regionu, jak np. PUKS Jedynka Łosice – najlepszej ekipy zawodów.

Zwłoki 14-latka z Siedlec w pensjonacie w górach. Czy to ojciec zabił syna?

To przedsiębiorca z Siedlec miał zamordować swojego 14-letniego syna...