Radna powiatu mińskiego, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki – Alicja Cichoń została powołana na stanowisko kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach.
– Cieszę się na współpracę z wojewodą Mariuszem Frankowskim. Już w pierwszych godzinach po powołaniu omówiliśmy nadchodzące działania – tak w mediach społecznościowych skomentowała objęcie nowego stanowiska Alicja Cichoń.
Zmiany nastąpiły też w Delegaturze Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Siedlcach. Dyrektorem przestał być Adam Skup. Pełniącą obowiązki zastępcy dyrektora jest Hanna Bolesta.
Ciekawe, czy to jest tak zwana “czystka” w oświacie ?
Tak – to jest czystka robiona przez neo władze
ta pani Cichoń, pewnie długopisem?
chciałbym wiedziec jakie ta Pani ma kompetencje do objęcia teo stanowiska ? i drugie pytanie czy Pani jest członkiem platformy ?
PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA,
a tatuaż, to tak dla przykładu wychowawczego dla młodzieży
A co to ma do rzeczy?
o tatuaże
i pieski
nie mogę czytać bo mi żyłka w mózgu pulsuje, biedna ta nasza Ojczyzna:(
Niebawem wyjdzie co za pokrewieństwo.
Chyba Hanna Bolesta a nie Hanna Skup?
Raczej Molesta, bo zmiany w oświacie to prawdziwe molestowanie umusłów młodzieży
Odpolitycznienie państwa widoczne w całej rozciągłości. Teraz w oświacie nastąpi odpolszczanie i wydarcie kodu kulturowego z umysłów młodzieży. Jeszcze pozostał kościół katolicki i rolnicy indywidualni do zniszczenia. Sądząc że słupków poparcia naród to akceptuje. Teraz czekamy na migrantów z Afryki i nareszcie będziemy prawdziwą Europą.
na czele z wyżej wybraną osobą będą ochoczo kontynuować za PiS-em (awansowana była szefową do spraw tzw “uchodźców”, czytaj przesiedleńców na koszt Polaków)
Najwyższy czas pogonić te pseudo dyrektorki z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Wydział polityki Społecznej. Traktujące ludzi z góry. Wyniosle baby
Osoba z tatuażem na takim stanowisku do zły przykład wychowawczy dla młodzieży.
Rozszerzanie kultury wywodzącej się z więzień jest być może nowym trendem.
Mlodzież to ma teraz tyle tatuaży i w takich miejscach, że twierdzenia dotyczące złego przykladu jest zupełną odklejką. Zaraz będzie ciepło i będzie lepiej widać.
A do tego ocenanie ludzi po tym czy mają tatuaż, co on przedstawia i w jakim jest miejscu jest dowodem na zryty beret.
To kultura wywodząca się ze świata przestępczego. To, że weszła do popkultury nie dowodzi, że należy zapomnieć skąd się wywodzi.
Cytuję wyciąg z wikipedii.
“Przez kolejne wieki w Europie i Ameryce tatuaż uważany był za tabu dozwolone jedynie w subkulturze więziennej oraz światku przestępczym. Zwyczaje te znalazły poparcie w odniesieniu do wschodnich tradycji, w których tatuaż świadczył o klasyfikacji w hierarchii mafii (zobacz Yakuza, Triada).”