7 C

Pogoń Siedlce bez sentymentów w meczu przyjaźni

MKP Pogoń Siedlce zgarnął kolejne 3 punkty!

W meczu eWinner II ligi piłkarskiej podopieczni trenera Marka Saganowskiego zmierzyli się na wyjeździe z zaprzyjaźnioną Wisłą Puławy. Na boisku nie było jednak sentymentów. Siedlczanie pierwszy cios zadali już w 8. minucie za sprawą Krystiana Misia. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Biało -niebiescy zeszli do szatni przy prowadzeniu 1:0.

Po przerwie Pogoń znów zaskoczyła gospodarzy. W 48 minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Damian Nowak.

Wisłę stać było jedynie na honorowe trafienie. Jego autorem w samej końcówce był Adrian Paluchowski.

Wisła Puławy – MKP Pogoń Siedlce 1:2 (0:1).