18.4 C

Niewykorzystana szansa na lidera. MKP Pogoń Siedlce poległ w Jastrzębiu

Jeśli MKP Pogoń Siedlce wygrałby wyjazdowy mecz z GKS Jastrzębie, byłby nowym liderem eWinner II ligi. Tak się jednak nie stało.

Siedlczanie ponieśli niespodziewaną porażkę z zespołem, który jest od nich znacznie niżej w tabeli, a dodatkowo jego kadra została przetrzebiona wskutek grypy jelitowej. Gospodarze pokonali podopiecznych trenera Marka Brzozowskiego 2:1. Gole dla Jastrzębia zdobyli Kamil Jadach w 14 minucie i Joao Guliherme niespełna 10 minut później. Bramkę dla Pogoni w końcówce spotkania z rzutu karnego strzelił Cezary Demianiuk.

GKS Jastrzębie – MKP Pogoń Siedlce 2:1 (2:0).

3 KOMENTARZE
  1. Jaka nie wykorzystana szansa? Wstyd, że ta drużyna tak grała w pierwszej połowie nie oddając celnego strzału w światło bramki. Pierwsza bramka pada po błędach obrońców zaw. 2 aż przyklęknął na jedno kolano chyba prosił zaw gospodarzy z nr.8, który go ominął strzelając celne do bramki Pogoni. Druga to majstersztyk wykonawcy rzutu rożnego podanie i strzał głową i obrona gości znowu bez radna. Już wcześniej pisałem, że zawodnicy Pogoni wchodzą w mecz nie skoncentrowani tracą bramki po błędach na początku spotkania. Dlaczego nie mają własnego stylu gry nie umieją narzucić swoich warunków już od pierwszej minuty gry co na to trener? Z taką grą i tym stylem to i tak zdobyli dość dużo pkt. przecież nie zawsze można wygrać w końcówce meczu i doliczonych minutach, mecz trwa 1,5 godz.. Tak dalej być nie może bo mecz można wygrać, przegrać lub zremisować to słowa znanego trenera, ale po jakiejś grze. W tym meczu żadnej gry w wykonaniu Pogoni nie było. Po prostu klepali piłkę tak, aby nie zrobić krzywdy gospodarzom. Jak się marzy o awansie nie przystoi tak wykonywać swoją pracę bo wszyscy mieszkańcy są ich pracodawcami. Panowie gracie dla społeczności Siedlec, a nie dla siebie to wy jesteście wizytówką miasta na terenie kraju. Jak wam się to nie podoba to droga otwarta złożyć dymisję, albo do roboty. Jednak jako siedlczanin życzę Wam poprawy gry, aby mieszkańcy byli z Was zadowoleni i przychodzili na mecze zapełniając trybuny bo o to chodzi