14.1 C

Nike Węgrów przegrywa wojnę nerwów

Przed trudnym zadaniem stanął PMKS Nike Węgrów, który zmierzył się na wyjeździe z niepokonanym w tym sezonie I ligi siatkarek MKS Imielin.

Pierwszy set padł łupem gospodyń 25:18. To nie załamało podopiecznych trenera Roberta Kupisza. Węgrowianki nie spuściły głów i dwie kolejne partie zapisały na swoim koncie do 17 i 22. Nie potrafiły jednak postawić kropki nad i. Następny set przegrały zdecydowanie, zdobywając zaledwie 14 punktów. O wszystkim musiał zdecydować tie-break.

Piąta partia okazała się prawdziwą wojną nerwów. Walka o zwycięstwo toczyła się na przewagi. Obie ekipy miały piłki meczowe w górze. Ostatecznie zwycięstwo 21:19 przypadło zespołowi z Imielina.

MKS Imielin – PMKS Nike Węgrów 3:2 (25:18, 17:25, 22:25, 25:14, 21:19).

Węgrowianki po sześciu meczach legitymują się bilansem pięciu porażek i tylko jednej wygranej.

Zwłoki 14-latka z Siedlec w pensjonacie w górach. Czy to ojciec zabił syna?

To przedsiębiorca z Siedlec miał zamordować swojego 14-letniego syna...

Łuków: Nie żyje adwokat Łukasz Jończyk. Trwa zbiórka na pomoc rodzinie