Znamy już gwiazdy tegorocznej edycji Before Festival, która odbędzie się w czerwcu nad siedleckim zalewem.
Wydarzenie to otworzy w tym roku letni sezon festiwalowy, a data jest nieprzypadkowa. 21-22 czerwca to już tylko tydzień do wakacji i tym samym idealna okazja do wspólnego świętowania i zabawy. W ubiegłym roku impreza zgromadziła ponad 13 tysięcy uczestników.
W tym roku zobaczycie i usłyszycie m.in. takich wykonawców jak:
PAKTOFONIKA, WHITE 2115, JAN-RAPOWANIE, SOBEL, SZPAKU, PRO8L3M, CHIVAS, KAZ BAŁAGANE, ŻABSON.
Super nie mogę się doczekać!
W końcu coś się dzieje w naszym mieście!
Będąc w moim trzęsącym się od tego corocznego łomotu bloku i nie mogąc zmrużyć oczu do późnej nocy, doprawdy nie zauważam wielkiej różnicy, czy to ten, czy tamten “artysta” właśnie raczy swoją twórczością pół osiedla, czy ono tego chce, czy nie chce!
W tym smutnym mieście to zawsze problemy…. o koncertach wiesz już 3 miesiące wcześniej, już teraz możesz sobie zaplanować wyjazd na ten czerwcowy weekend, na ryby, na grzyby, do rodziny na wieś, na wczasy, na działkę, nie wiem, tak żeby gdzieś odpocząć – i po problemie, koncert nie będzie Cię denerwować, koncert raz na rok i wielki problem 😉
Z największą przyjemnością wyjdę, wujku. Pyszna rada! Ma się rozumieć, zwrot kosztów podróży od organizatora imprezy? Czy może od Ciebie?
Po jednej stronie pro8l3m, po drugiej stronie problem. Lepszy taki wybór, niż żaden.
Stare baby zapomniały, że kiedyś nie były stare
Szykuj kieszonkowe na bilety