21.4 C

Pogoń ograła I-ligowca

Drugim sparingpartnerem MKP Pogoń Siedlce w przerwie zimowej była grająca szczebel rozgrywkowy wyżej – Polonia Warszawa.

Mecz rozegrano pod balonem w Kęczkach w systemie 30-minutowych kwart. Pogoń ograła I-ligowca 2:0. Bramki zdobyli Danny Babor i Mateusz Majewski.

Polonia Warszawa – Pogoń Siedlce 0:2

Bramki: Danny Babor 77, Mateusz Majewski 106

Pogoń: Jakub Kowynia (91 Patryk Szatkowski) – Tomasz Lewandowski (61 Jakub Okusami), Robert Majewski (61 Dawid Burka), Ernest Dzięcioł (61 Przemysław Misiak) – Krystian Miś (91 Igor Szostek), Jakub Sinior (61 Lukáš Hrnčiar), Oliwier Myszkowski (61 Piotr Pyrdoł), Damian Szuprytowski (61 Kacper Bogusiewicz), Bartosz Wicenciak (61 Hubert Derlatka) – Tomasz Walczak (61 Mateusz Majewski), Cezary Demianiuk (61 Danny Babor).

W sobotę 3 lutego podopieczni trenera Marka Brzozowskiego zmierzą się na wyjeździe ze Zniczem Pruszków.