17.4 C

Pogoń wygrała

Na stadionie przy ul. Prusa 6 w Siedlcach zakończył się mecz piłki nożnej między Pogonią Siedlce a Pogonią Ekolog Zduńska Wola.

W drużynie gospodarzy grali: Kamiński (bramkarz) – Jezierski, Stromecki, Borowicz, Wójcik, Kwiatkowski, Agu, Rodak, Kaliszewski, Dziewulski i Paczkowski.

Godz. 17.20 – Po 14 minutach Pogoń prowadzi 1 : 0. Gola dla gospodarzy strzelił Marek Kaliszewski.

Godz. 17.50 – Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

Od 46 minuty meczu za Stromeckiego gra Filipow, a za Agu – Kruk.

Od 58 minuty za Dariusza Dziewulskiego gra Grzegorz Wędziński. Wynik meczu bez zmian.

W 73 minucie za Marcina Paczkowskiego gra Tomasz Grochowski.

O godz. 19.00 zakończył się mecz między Pogonią Siedlce a Pogonią Ekolog Zduńska Wola. Gospodarze wygrali go 1: 0. (MB)