15.4 C

Puchar Polski: Pogoń Siedlce pokonała Resovię! (galeria zdjęć)

Po pierwszej połowie Pogoń remisuje z pierwszoligowcem 0:0. Siedlczanie nie odstają poziomem od przeciwnika. Mecz jest bardzo wyrównany. Gospodarze są głośno dopingowani przez licznie zgromadzoną publiczność. Jeszcze tyłu sympatyków futbolu w tym sezonie na trybuny nie zawitało.

Po 65 minutach dalej nie doczekaliśmy się bramek. Jednak delikatną przewagę na murawie osiągnęła drużyna gości.

W 79 minucie na prowadzenie wyszła Pogoń Siedlce. Strzelcem Nikodem Fiedosiewicz.

Pogoń Siedlce – Resovia Rzeszów 1:0.

Koniec meczu Pogoń Siedlce melduje się w 1/4 Pucharu Polski. Historyczny sukces!

Pogoń Siedlce – Resovia 1:0 (0:0)

Bramka: Nikodem Fiedosewicz 79

Pogoń: 97. Jakub Kowynia – 24. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 19. Maciej Wichtowski, 23. Nikodem Fiedosewicz – 29. Marcinho (63, 20. Cezary Bujalski), 99. Bartosz Wicenciak, 31. Ernest Dzięcioł, 7. Damian Szuprytowski, 56. Cezary Demianiuk – 9. Damian Nowak

Zapis wideo z konferencji pomeczowej:

15 KOMENTARZE
  1. .
    Dla siedleckiej piłki to jest wydarzenie, o którym będzie się pamiętać za 20 lat.
    Dzięki drabince, ale też bardzo dobrej grze dzisiaj, są w ósemce Pucharu. Fajna historia.
    Brawo dla drużyny i sztabu.

2. Udało się wygrać super
    Mam uwagi do trenera saganowskiego nie funkcjonuje prawa strona wszystko idzie lewa strona to trzeba szybko poprawić bo łatwe do rozszyfrowania młody zawodnik Misiak nie ma doświadczenia i to widać to trzeba szybko poprawić bardzo szybko jeszcze te niecelne podania to zmora zespołu dziękuję może uwagi się przydadzą

3. Podziękowania
    Podziękowania dla Pana Trenera D. Guzka za przygotowanie fizyczne do sezonu i Trenerowi Saganowskiemu za ustawienie zespołu mentalnie do meczu.

4. Brawo >>POGOŃ SIEDLCE<<
    Obraz z I polowy. Mecz niezwykle wyrównany oba zespoły początkowo miały kłopot by zbudować dobrej jakości akcje zakończone celnym strzałem a gra była stonowana jakby na luzie. Zaś dobra obrona i golkiperzy wykazali się prawidłową postawą linii defensywnej. Co należy podkreślić jest to nasze 3 spotkanie z rzędu z czystym kontem nie stracenia bramki, BRAWO. Druga połowa to już normalne tempo gry z sytuacji nieco więcej. Ogólnie pilkarze są już nieco zmęczeni rundą ligiwą oraz występami w PP, co można było zauwarzyć w tym meczu że nie było już tej szybkości meczu i tej energii. Jest to oczywiste i zrozumiałe. Końcówka rundy łatwanie jest ale walczyć warto jak widać. Dlatego sport jest tak ciekawy tu liczy się strategia, umiejętność, czasem spryt, a czasem nie wystarczy dużo biegać a tylko dobrze czytać grę, przewidywać zagrania rywala, być skoncentrowanym być w odpowiednim miejscu i trafić zwycięstwo jak dzisiaj !!! 🙂 Choć mecz był remisowy to udało się jednak wygrać. Tak jest, mamy to !!!!!. Jesteśmy coraz bliżej zdobycia Pucharu. Jesteśmy w 1/4 Finału Pucharu Polski. BRAWO POGOŃ SIEDLCE !!!!! Bravissimo !!! 🙂 Dzięki za grę i emocje, nadzieję która się odbudowuje.

5. Pogoń brawo.
    Dzisiaj Pogoń wygrała. Leją się gratulacje. Poczekajmy na następny mecz gdzie będzie grała Pogoń. Ciekawe jak przegra to czytelnicy będą wspierać przegraną dobrymi slowami dla otuchy? Czy ci sami co dzisiaj im gratulują bedą potem po nich jechać.
    Nie jestem fanką meczy ale oglądać ogladam i zawsze będę za POLSKĄ i za Pogonią czy wygrają czy przegrają.
    POGOŃ trzymaj tak dalej a ja za was kciuki też będę trzymała.
    A co do czytelników za mój opis możecie mi jechac i łapki w dół dawać i tak mam to gdzieś.
    Pozdrawiam wszystkich 🙂 czytelników

6. Nie, nie, nie
    Nie jest to historyczny sukces tylko powtorzenie sukcesu z 1988, gdzie Pogon takze dotarla do cwiercfinalu. W dodatku wowczas byli to nasi chlopcy z Siedlec, ktorzy grali w 4 lidze. Teraz jest banda zawodowcow za nasze pieniadze, dla ktorych Siedlce to tylko miejsce na mapie, gdzie kolejny frajerski samorzad daje pieciocyfrowe stypendia i kontrakty trzeciorzednym pilkarzykom

7. Odpisuję panu kibic 88
    To co pan napisał świadczy o głupocie tak jest na całym świecie sami to stworzyliśmy tylko pieniądze masz wyjście albo propozycje nie obrażaj zawodników to jest ciężka praca wyrzeczenia podróże na mecze kontuzje itp nie masz pojęcia co piszesz przemysl to bo tylko narzekasz