15.2 C

Bowling w Łukowie

Centrum Rozrywki „Arkabos” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zorganizowali pierwsze w Łukowie zawody bowilngowe.

Bowlingowe zmagania w kręgielni trwały trzy dni (zobacz co to jest bowling). Do półfinału zakwalifikowało się 12 zawodników. W finale przed torami stanęła najlepsza czwórka, czyli: Marcin Ciszak, Jarosław Kalinowski, Paweł Krasuski i Antoni Orłowski. Najlepiej wypadł P. Krasuski, zdobywając 492 pkt. Na drugim miejscu, z 464 pkt. znalazł się A. Orłowski. Ostatnie miejsce na podium wywalczył M. Ciszak, który zdobył 461pkt.

Organizatorzy nowego rodzaju zawodów przygotowali dla zwycięzców puchary, dyplomy i nagrody niespodzianki. (pgl)

Mińsk Mazowiecki: Robotnika przysypała ziemia

W Mińsku Mazowieckim podczas prac ziemnych na ul. Dąbrówki...

Zarzut zabójstwa i tymczasowy areszt dla matki dziecka, którego ciało znaleziono w śmietniku w Brzezinach

Sąd zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące wobec 18-letniej...