15.5 C

Mistrzostwa dla „Żaków”

Drużyna łukowskiego „AMPlusa” dobrze wypadła podczas Mistrzostw Bialskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który niedawno zorganizowano w Międzyrzecu Podlaskim.

W kategorii „Żak” najmłodsi łukowscy futboliści zdobyli II miejsce. W turnieju w tej samej kategorii walczyło 11 zespołów. Na drodze do meczu finałowego drużyna „AMPlusa” pokonała zespoły „DAF Łuków I” (7:0) oraz „Huragan Międzyrzec II” (6: 0), a zremisowała z „TOP 54 Biała Podlaska II” (1:1). W półfinale „AMPlusa” pokonał „Jagiellończyk Biała Podlaska II”. Drużyna ta strzeliła łukowianom dwa gole. Najlepszym, bramkarzem turnieju został Filip Pulik z „AMPlusa”. Zespół do turnieju przygotowywał się pod kierownictwem trenera Przemysława Trybonia. (pgl)