Reklama

Dramat Nike Węgrów. Upragniona wygrana była o krok

Zawodniczki Nike Węgrów były o włos od upragnionej pierwszej wygranej w bieżącym sezonie I ligi siatkarek. Niestety nie wykorzystały swojej szansy.

W Węgrowie spotkały się dwa najsłabsze zespoły w stawce, czyli Nike i SMS PZPS Szczyrk. Węgrowianki, które pozostawały bez wygranej w 14. dotychczasowych meczach, musiały zdawać sobie sprawę, że to być może ich ostatnia realna szansa na zwycięstwo. Nie można było odmówić im bojowej postawy.

Nike prowadziła już 2:0 w setach. Wydawało się, że jest na najlepszej drodze do szczęśliwego zakończenia. Nie potrafiła jednak postawić kropki nad i. 

W trzeciej partii ekipa ze Szczyrku wygrała do 21. W czwartej wyrównała stan meczu, zwyciężając 25:23. O wszystkim musiał zdecydować niezwykle dramatyczny tie-break. 

Reklama

Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero po grze na przewagi. Ostatecznie 16:14 i tym samym 3:2 triumfował SMS. 

Nike Węgrów - SMS PZPS Szczyrk 2:3 (25:23, 25:21, 21:25, 23:25, 14:16).

W sobotę 24 stycznia Nike zagra na wyjeździe z drużyną z Nysy. 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości